Projektowanie ogrodów

Projekt ogrodu - rysunek Obszar działalności naszej firmy skoncentrowany jest na terenie Warszawy i jej okolicach. Możemy realizować naszą wieloletnią pasję jaką jest projektowanie i zakładanie ogrodów. Staramy się, aby każdy krajobraz, który kształtujemy był połączeniem wyrafinowanej estetyki, funkcjonalności i komfortu. Oferujemy kompleksową usługę projektowania ogrodów. Obejmuje ona inwentaryzację terenu, projekt koncepcyjny oraz kosztorys. Ważnym etapem W procesie projektowania jest nakreślenie przez inwestora wyobrażeń o ogrodzie i pomysłówna aktywną współpracę z inwestorem. rozmieszczenie roślinności, wyznaczenie ścieżek komunikacyjnych, rozplanowanie elementów tzw. małej architektury ogrodowej (ławeczek, pergoli, tarasów np. z drewna). Jeśli klient zażyczy sobie w ogrodzie oczko wodne, kaskady lub inne dodatki dekoracyjne, to je również uwzględniamy na etapie projektowania. Opierając się więc na oczekiwaniach klienta odnośnie ogrodu i naszej pomysłowości, jesteśmy w stanie wyczarować ogrody marzeń w dowolnym stylu i różnych wielkościach. Zapraszamy do zakładki REALIZACJE, w której przedstawione są projekty ogrodów powstałe w naszej pracowni i które skrywa Warszawa i jej okolice. Zamieściliśmy tu bowiem kilka przykładowych realizacji. Być może wśród nich znajdzie się pewnego dnia i Państwa…

Projektowanie ogrodów to nie nasza jedyna propozycja

Projekt ogrodu - dokładny planFirma Ogrody Lucius z Warszawy to źródło nieskończonej inspiracji. Zarówno sama stolica jak i jej okolice to miejsca, które staramy się upiększać w indywidualny, niebanalny i oryginalny sposób. Usługi, które proponujemy to nie tylko projektowanie i zakładanie ogrodów. Zajmujemy się także pielęgnacją istniejących terenów zielonych oraz ich reorganizacją, parkami, zielenią we wnętrzach firm, instytucji czy prywatnych domów. Możemy wykonać także projekt ogrodu na dachu, balkonie czy tarasie.

Jeśli zatem masz lub chciałbyś założyć ogród, a nasze projekty przypadły Ci do gustu, to zapraszamy do współpracy w tym zakresie. Podziel się z nami swoimi marzeniami, a my przekujemy je w stworzenie wyjątkowego miejsca.