Oferta

schody w ogrodzieWarszawa to piękne miasto, nie tylko ze względu na swoją historię ale także ze względu na niepowtarzalne prywatne, firmowe czy też publiczne ogrody, które się tam znajdują. Ogrody Lucius to firma, która oferuje projektowanie, zakładanie oraz pielęgnację różnego typu terenów zielonych. Proponujemy aranżacje ogrodów w różnych stylach m.in. japońskim, wiejskim, , angielskim. Każda propozycja jest dostosowywana do indywidualnych życzeń klienta. Aranżacja i urządzanie ogrodów opiera się na doborze odpowiedniej roślinności która w połączeniu z naturalnymi materiałami ( kamienie, drewno itp. ) nadaje zyskują harmonię, ład oraz stają się miejscem, w którym można wypocząć w komfortowym otoczeniu.

Zakładamy także systemy automatycznego nawadniania

rośliny w ogrodzieAranżacja ogrodów uwzględnia także oczka wodne, kaskady, oświetlenie, elementy architektury ogrodowej i system automatycznego nawadniania. To ostatnie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, które zastępuje czasochłonne i męczące ręczne podlewanie. Automatyczne nawadnianie to system składający się z rur i zraszaczy, które montowane są w ogrodach pod powierzchnią gruntu. W końcowej fazie projektowania nawodnienia ustalana jest ilość i częstotliwość sekwencji.

Warto pomyśleć o tym rozwiązaniu na etapie urządzania ogrodu, ponieważ dzięki temu zapewniamy roślinom odpowiednią ilość wody niezbędną do prawidłowego wzrostu, nawet podczas dłuższych nieobecności właściciela. System dozuje odpowiednią ilość wody dostosowując ją do zmieniających warunków atmosferycznych dzięki czujnikom. Oferujemy także serwis i konserwację zainstalowanego nawodnienia.

Zadbamy także o pielęgnację Państwa ogrodu

Aby utrzymać ogród w dobrej kondycji, niezbędna jest jego właściwa pielęgnacja ogrodu na terenie Warszawy to jedno, a drugie – jego właściwa pielęgnacja. Ta usługa obejmuje m.in. nawożenie, zakładanie i koszenie trawników, przycinanie drzew, krzewów i innych roślin, usuwanie szkodników poprzez opryski.

Profesjonalna pielęgnacja ogrodów to co najmniej połowa sukcesu.