Drewniane tarasy

taras drewniany przed domemFirma Ogrody Lucius z Warszawy w swojej ofercie, poza projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów, posiada także usługę montażu drewnianych tarasów, do których wykonania wykorzystuje różne gatunki drewna egzotycznego. Drewno to naturalny surowiec, który bardzo chętnie wykorzystywany jest w ogrodniczych aranżacjach i idealnie znosi różne, nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne (typu śnieg, deszcz czy intensywne promienie słoneczne). Jest niezwykle odporny na działanie wilgoci oraz biologicznej korozji. Dlatego też jest powszechnie wykorzystywany do budowy tarasów balkonów czy nawet ścieżek ogrodowych. Warto dodać, że wytrzymałość tarasów z drewna egzotycznego szacowana jest nawet na pół wieku. To, obok estetyki, kolejny atut tego surowca.

Połącz dom ze swoim ogrodem

taras drewniany przed domemDrewniane tarasy są bardzo ciekawym rozwiązaniem, które, dzięki materiałowi, z którego są budowane, naturalnie, harmonijnie i praktycznie łączy dom z ogrodem. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami tarasów zakończonymi sukcesem na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Podobnie jak w przypadku ogrodów, proces montażu poprzedzony jest konsultacjami z inwestorem i projektem koncepcyjnym. Oferujemy także konserwację tarasu, która jest niezwykle istotna ze względu na całodobową ekspozycję na zmienne czynniki atmosferyczne.

Jeśli zatem poszukują Państwo spodobały ci się drewniane tarasy, a miejscem twojego zamieszkania jest Warszawa i przy tym szukasz niebanalnych rozwiązań, to nie zwlekaj, tylko nawiążą z nami kontakt! Zaprojektujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie w oparciu o drewno egzotyczne. Stworzymy unikalny, a zarazem w pełni naturalny klimat wokół Państwa domu.